KONST / Litografier / Färglitografi 12113085
nr 1211 3085
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 250/250. Motivet: 39x30 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:10:40
1.900 kr
22 okt